Safran Çayı Zararları

23 Şubat 2012, Perşembe | 14139 okunma

Safran Çayı'mız 12 çeşit bitki karışımından elde edilmektedir ve bilinen hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur. Safran bitkisi içermemektedir.

Safran Çayı'nın Faydaları
Safran çayı yağ yakıcı özelliği ile zayıflamaya yardımcı olur. Yağ yakıcı özelliği ile bölgesel zayıflamaya yardım eder.

Safran çayı yağ yaktırdığı ve yağları erittiği için kalıcı kilo vermeye yardım eder. Su kaybı ile kilo verdiren ürünlerde verilen kiloların geri alınma olasılığı mevcuttur.
 
Safran çayı sindirimi kolaylaştırır, mide şişkinliği ve bağırsak gazlarını giderir. Mide şişkinliğini önlemeye yardım eder. Hazımsızlık sorununa karşı faydalıdır.

ZAYIFLAMA BÖLGESEL VE KALICI ETKİYE SAHİPTİR
Diğer zayıflama ürünlerinde olduğu gibi ürüner sistemde dolaşımda olan suyun atımıyla değilde yağ yaktırarak zayıflama gerçekleştiği için vücudun atılan yağları geri toplaması uzun zaman almaktadır.

TAMAMEN DOĞALDIR
Tamamen bitkilerden elde edilmiş toz ( aroma ) halinde sizlerin tüketimine sunulduğu için bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. saf vücut anatomisine faydalar ihtiva eder.

FAZLALIKLA ORANTILI ZAYIFLAMA SUNMAKTADIR
Ürünümüz yağ yaktırarak zayıflattığı için sadece fazla kilolarınızı verebiliyorsunuz. örneğin 20 kğ fazlası olan birinde 2 aylık uygulamada 12 ila 16 kğ oranında zayıflama gerçekleştirmektedir.

SELÜLİT VE SARKMALARDA AZALMA SAĞLAR
Zayıflama çayımız ile 2 aylık uygulamada selülit ve vücutta oluşan sarmalarda %40 azalma gözlemlenmiştir.

MİDE VE BAĞIRSAK DOSTUDUR
Ürünümüz sindirim sistemini düzenleyerek mide ve bağırsak şişkinliğini giderici etkiye sahiptir. 

 

» GÖBEK BASEN YAĞLARINDAN NASIL KURTULURUZ ?
» İNANILIR GİBİ DEĞİL 1 AYDA 8 KİLO ZAYIFLADI
» DİYETİSYENLERİ BİLE ŞAŞIRTAN ZAYIFLAMA YÖNTEMİ

Safran Çayı Kullananlar
ANASAYFA
Safran Çayı'nın Zararları